BIODERMA ATODERM CREME ULTRA 500ML

1.430 ден

2 на залиха

Ултра хранлива и заштитна секојдневна нега. 

2 на залиха

Шифра: 14332955 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Ултра хранлива и заштитна секојдневна нега

Моментално и долготрајно ја хидрира, овозможува мекост и еластичност на кожата веднаш по првата апликација. Има брза апсорпција на кожата, со мазна текстура, некомодоген производ.