**SET** EMBRYOLISSE – LAIT CREME 75 ML + HYDRA SERUM 30 ML

1.883 ден

Нема на залиха

Повеќенаменски хидратантен и хранлив крем + Хидратантен серум 

Нема на залиха

Шифра: 1435372 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Повеќенаменски хидратантен и хранлив крем + Хидратантен серум 

Повеќенаменски хидратантен и хранлив крем

Практичен повеќенаменски производ за лице и тело. Идеален како подлога за шминка, секојдневна нега, како маска за лице. Може да се користи за нега на кожа после бричење и сончање, како и за нежно чистење на лице

Хидратантен серум 

Висока концентрација на навлажнувачки активни состојки за моментална ревитализација на кожата. Јадрото на овој серум е уникатен комплекс кој ги стимулира природните механизми за хидратација на кожата