AKC MULTIESSENCE IMMUNO KESI X 20 1 + 1

510 ден

1 на залиха

Додаток на исхраната во форма на ќесички за директна употреба со вкус на лимон

1 на залиха

Шифра: 1435653 Категории: ,

Опис

Додаток на исхраната во форма на ќесички за директна употреба со вкус на лимон

Додаток на исхраната во форма на ќесички за директна употреба со вкус на лимон. Содржи комбинација на витамин Ц, селен, цинк, витамин Д, витамин Б12. Препорачана дневна доза за возрасни е 1 ќесичка дневно директно во уста со чаша вода.