NBL IMMUNO FOMRULA TBL. X 30

1.385 ден

Нема на залиха

Производ кој го поддржува имуниот систем.

Нема на залиха

Шифра: 1433450 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Производ кој го поддржува имуниот систем.

Граничен производ кој содржи Q10, селен, жен шен, бета глукан, мултивитамини и минерали.

 

Препорачана девна доза за возрасни е 1 таблета дневно, по можност заедно со оброк.