*SET* URIAGE – AGE ABSOLU REDENSIFYING ROSY CREAM 50ML + GRATIS LAPTOP TORBA

2.105 ден

Нема на залиха

Крем за лице за измазнување, хранење и осветлување на кожата.

Нема на залиха

Шифра: 1433829 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Крем за лице за измазнување, хранење и осветлување на кожата.

Кожата на лицето е обновена, заоблена и со помлад изглед. Контурите на лицето се подобро дефинирани и кожата го има повторно природниот сјај. Крем за зрела кожа со ултраконфорна и лесна текстура. Содржи проколаген, ретинол, Витамин Ц, Витамин Е, Хијалуронска киселина, обновувачки растителен комплекс со шеа путер, путер од илипе, масло од јојоба.