*SET* URIAGE – EAU THERMALE 300ML X 2

544 ден

Нема на залиха

Термална вода со Распрскувач  х2

Нема на залиха

Опис

Термална вода со Распрскувач  х2

100% чиста и природна. Хипоалергена.

Uriage термална вода со исклучително висока содржина на минерали, наменета за нега на кожата: за секојдневна употреба, ја хидрира, смирува и заштитува кожата, па дури и најчувствителните делови.

Употреба: Распрскајте по лицето и телото, не бришете туку оставете да впие и да делува.