*SET URIAGE – EAU THERMALE RICH WATER CREAM + THERMAL MICELLAR WATER + LAPTOP TORBA

1.435 ден

Нема на залиха

Хидратантен крем за лице за сува кожа + Мицеларна вода за нормална кожа + гратис лаптоп торба.

Нема на залиха

Опис

Хидратантен крем за лице за сува кожа.

Лесен крем кој нежно се впива во кожата и дава 24-часовна хидратација. Има уникатно тројно дејство: Кожата повторно станува хидрирана; Континуирано зголемување на хидратацијата на кожата; Повторно поставување на бариерниот ефект на кожата и спречување на дехидратација.  Кожата е темелно хидрирана, ревитализирана и мека, со убав тен. Нанесете наутро или навечер на целото лице на чиста и сува кожа. дерматолошки тестиран производ.