ACCU-CHEK ACTIVE – Апарат за мерење глукоза во крв

2.200 ден

1 на залиха

Апарат за мерење глукоза во крв.

1 на залиха

Шифра: 1434317 Категорија: Ознаки: ,

Опис

Апарат за мерење глукоза во крв.