AFRODITA EXPRESS TAN SPRAY 100ML

740 ден

2 на залиха

СПРЕЈ ЗА САМОПОТЕМНУВАЊЕ ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО 100МЛ

2 на залиха

Шифра: 1434943 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

СПРЕЈ ЗА САМОПОТЕМНУВАЊЕ ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО 100МЛ

Брзо и целосно потемнување, без изложеност на УВ зрачење

Нанесете на исчистено лице и тело, размачкајте. Не прскајте во очи!