AFRODITA SUN CARE MARMELAD GEL 150 ML

940 ден

2 на залиха

МАРМЕЛАДНО ЖЕЛЕ ЗА ТЕЛО 

2 на залиха

Шифра: 1434942 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

МАРМЕЛАДНО ЖЕЛЕ ЗА ТЕЛО 

Омилен мармелад со лесна гел формула, која брзо се впива и не остава масни траги

За побрзо потемнување, привлечен тен и прекрасно мека кожа која мириса на лето

Пред сончање нанесете на саканите места

Без УВ заштита

Не се за детска, многу светла и чувствителна кожа