AFRODITA SUN CARE MARMELADA EXPRESS 200ML

890 ден

2 на залиха

МАРМЕЛАД ЗА ИНТЕНЗИВНО ТЕМНЕЕЊЕ ВО РЕКОРДЕН РОК

2 на залиха

Шифра: 1434940 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

МАРМЕЛАД ЗА ИНТЕНЗИВНО ТЕМНЕЕЊЕ ВО РЕКОРДЕН РОК

За интензивно потемнет тен во рекорден рок!

Со еколошки какао путер, екстракт од моркови и ореви, како и 100% природни масла, обезбедува извонредно брзо постигнување на природна исончаност

Кожата богато ја негува, правејќи ја мека и сјајна. Пред сончање нанесете на саканите подрачја на кожата.

Нема УВ заштита.Не е погодна за осетлива и детска кожа