AFRODITA SUN CARE MARMELADA FAST TANNING JAM 200ML

835 ден

1 на залиха

МАРМЕЛАД ЗА БРЗО ТЕМНЕЕЊЕ 

1 на залиха

Шифра: 1433045 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

МАРМЕЛАД ЗА БРЗО ТЕМНЕЕЊЕ 

Помага за побрзо и поинтензивно добивање на исончан тен и на кожата и дава прекрасен сјај

Драгоцените природни масла ја хранат и влажнат кожата

Не дава УВ заштита.Не е погодна за детска, осетлива и многу светла кожа.