AVENE – CICALFATE+ CREAM 40 ML

690 ден

Нема на залиха

Антибактериски крем.

Нема на залиха

Шифра: 1431180 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Антибактериски крем.

Антибактериска формула со цинк и бакар, за новороденчиња, деца и возрасни. Комплетна регенерација, заштита и нежна кожа. Совршена за пеленска регија.