AVENE – CLEANANCE CREAM SPF50+ 50ML

1.550 ден

1 на залиха

КРЕМ СО ВИСОКА ЗАШТИТА ЗА МАСНА КОЖА, СКЛОНА КОН НЕСОВРШЕНОСТИ  SPF50+

1 на залиха

Шифра: 1435107 Категории: , Ознаки: ,

Опис

КРЕМ СО ВИСОКА ЗАШТИТА ЗА МАСНА КОЖА, СКЛОНА КОН НЕСОВРШЕНОСТИ  SPF50+

За масна кожа, склона кон несовршености SPF50+

Помага во спречување на појава на несовршености на кожата предизвикани од изложеноста на сонце.Не ги иритира очите

Употреба: Пред изложување на сонце, за возрасни нанесете од производот на лицето и вратот