AVENE – CREME NUTRITIVE 50ML

1.965 ден

2 на залиха

Хранлив крем за уморна, сува и чувствителна кожа 50мл

2 на залиха

Шифра: 1435276 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Хранлив крем за уморна, сува и чувствителна кожа 50мл

За сува, уморна и чувствителна кожа

Збогатена формула со екстракти од црвено овошје, кои допринесуваат за хранливоста на кожата

Ја враќа свежината и енергијата на кожата

Се употребува наутро и навечер