AVENE – CREME SPF50+ 50ML

1.560 ден

2 на залиха

КРЕМ СО ВИСОКА ЗАШТИТА ЗА СУВА И ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА 50МЛ

2 на залиха

Шифра: 1432312 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

КРЕМ СО ВИСОКА ЗАШТИТА ЗА СУВА И ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА 50МЛ

За сува и чувствителна кожа

Без траги на кожата – 8 часовна хидратација

Не ги иритира очите. Содржи тониран филтер против сина светлина

Употреба: Пред изложување на сонце нанесете доволна количина на лицето и вратот на возрасно лице