AVENE – EAU THERMALE 150 ML

660 ден

2 на залиха

Термална вода. 

2 на залиха

Опис

Термална вода.

Изворска термална вода, која дава чувсто на олеснување и свежина. Наменета за изгореници, црвенило, иритаци, сувост, пост депилации и отстранување шминка. Со смирувачко и антииритативно дејство.