AVENE – FLUID SPF50+ 50ML

1.580 ден

Нема на залиха

ФЛУИД СО ВИСОКА ЗАШТИТА ЗА ЛИЦЕ SPF50+

Нема на залиха

Шифра: 1432813 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

ФЛУИД СО ВИСОКА ЗАШТИТА ЗА ЛИЦЕ SPF50+

Многу висока заштита од сонце за нормална до комбинирана чувствителна кожа

Не остава траги на кожата. Не ги иритира очите

Употреба: Пред изложување на сонце, за возрасни, нанесете од производот на лицето и вратот