AVENE – HYDRANCE AQUA-GEL 50ML

1.760 ден

Нема на залиха

ХИДРАТАНТЕН AQUA ГЕЛ-КРЕМ 50МЛ

Нема на залиха

Шифра: 1431193 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

ХИДРАТАНТЕН AQUA ГЕЛ-КРЕМ 50МЛ

За сите типови на дехидрирана чувствителна кожа: затегање,груба кожа,чувство на непријатност

Дневна нега и ноќна маска. Лице, врат , предел околу очи

Употреба:Наутро нанесете на лицето,вратот и пределот околу очите.Навечер нанесете во подебел слој и оставете го на лицето во текот на целата ноќ