AVENE – HYDRANCE LIGHT SPF 30 CREAM 40 ML

1.340 ден

Нема на залиха

Крем со лесна текстура и заштитен фактор. 

Нема на залиха

Шифра: 1431186 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

Крем со лесна текстура и заштитен фактор. 

Крема со лесна текстура, а завршен матирачки ефект, за нормална до комбинирана кожа. Штити од сувост и нбадворешни влијанија. Заштитен фактор 30.