AVENE – MICELLAR WATER 400ML

1.050 ден

1 на залиха

МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ШМИНКА 400МЛ

1 на залиха

Шифра: 1435277 Категории: , Ознаки: ,

Опис

МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ШМИНКА 400МЛ

За чувствителна кожа на лицето и очите

Чисто отстранува шминка и ги елиминира честичките од загадувањето

Погодна и за чувствителни очи и носители на контактни леќи