AVENE – THERMAL SPRING WATER 300ML

845 ден

1 на залиха

Термална вода.

1 на залиха

Шифра: 1431217 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Термална вода.

Смирувачко и антииритативно дејство. Наменет за изгореници, црвенило, иритаци, сувост, пост депилации и отстранување шминка.

За чувствителна кожа.