AVENE – XERACALM A.D CLEANSING OIL 400ML

1.540 ден

1 на залиха

РЕЛИПИДИРАЧКО МАСЛО ЗА МИЕЊЕ НА  ЛИЦЕ И ТЕЛО 400МЛ

1 на залиха

Опис

РЕЛИПИДИРАЧКО МАСЛО ЗА МИЕЊЕ НА  ЛИЦЕ И ТЕЛО 400МЛ

Релипидирачко масло за миење на лице и тело за многу сува кожа склона кон атопичен дерматит или чешање

За новороденчиња, деца и возрасни