BEBBLE – BODY MILK 200ML

185 ден

2 на залиха

Bebble Млеко за тело 200мл

2 на залиха

Шифра: 1436836 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Bebble Млеко за тело 200мл

Свиленкасто млеко, збогатено со маслиново масло, екстракт од камилица и витамини.

Употреба: нанесете после бањање, на малку влажна кожа.