BIODERMA – ATODERM HAND CREAM 50ML

420 ден

4 на залиха

Хранлив крем за нега на раце и нокти. 

4 на залиха

Шифра: 1434578 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Хранлив крем за нега на раце и нокти. 

Ги храни, навлажнува и омекнува сувите до многу суви раце. Обезбедува чувство на удобност на кожата на рацете кое трае цел ден. Ги зајакнува ноктите, брзо се апсорбира. Не остава мрсни траги и не лепи на кожата. Тестирано под дерматолошки услови.

Нанесете со нежно масирање, онолку често колку е потребно.