BIODERMA – NODE SHAMPOO 400ML

1.021 ден

2 на залиха

Шампон без детергент за секојдневна употреба

2 на залиха

Шифра: 1426885 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Шампон без детергент за секојдневна употреба

Нежно ги чисти сите типови на кожа и коса, дури и најчувствителните. Косата е сјајна. Го контролира физиолошкиот баланс на темето. Се препорачува после третмани за бразилско исправување на косата. За целото семејство. Парфимирано.

Употреба: Наутро и/или навечер, секојдневно. Се нанесува на влажна коса и нежно се масира кожата на главата. Добро се плакне и се повторува постапката.