BIODERMA – PHOTODERM BRUME INVISIBLE SPF50+ 150ML

1.155 ден

2 на залиха

Многу висока заштита на сонце за лице и тело.

2 на залиха

Опис

Многу висока заштита на сонце за лице и тело.

Заштитниот патент CELLULAR PROTECTION ги штити клетките од оксидативен стрес благодарение на антиоксидативното дејство на витамин Е, многу добра толеранција, отпорно на вода и песок .

Употреба: Неколку пати дневно, при изложување на сонце. Нанесете во доволни количини рамномерно.