CARROTEN ECOSUN FACE CREAM SPF30 50ML

510 ден

2 на залиха

ECOSUN ЗАШТИТНА КРЕМА ЗА ЛИЦЕ СПФ30 50МЛ

2 на залиха

Шифра: 1433512 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

ECOSUN ЗАШТИТНА КРЕМА ЗА ЛИЦЕ СПФ30 50МЛ

Хидратантна и хипоалергенска крема за заштита, ефикасно ја негува и штит кожата од најширокиот спектар на сончевото зрачење

Со SUPREME LIGHT ТЕХНОЛОГИЈА:систем за заштита од 4 нивоа(UVB+UVA+VL+IRA) ја штити кожата од широк спектар на сите штетни сончеви зраци кои се одговорни за предвременото стареење и други оштетувања на кожата

Употреба:Нанесете обилно и рамномерно на лицето,вратот и деколтето пред изложување на сонце