CARROTEN INTENSIVE TANNING GEL 150ML

685 ден

Нема на залиха

ГЕЛ ЗА ИНТЕНЗИВНО ПОТЕМНУВАЊЕ 150МЛ

Нема на залиха

Шифра: 1432761 Категории: , Ознаки: ,

Опис

ГЕЛ ЗА ИНТЕНЗИВНО ПОТЕМНУВАЊЕ 150МЛ

За темна кожа/толерантна на сонце

Гелот обезбедува извонреден моментален резултат на потемнување благодарение на мешавината од масла кои ги содржи

Обезбедува длабока грижа и смирување на кожата поради хидратизирачки својства на маслото од сусам и екстрактот на невен

Со INFINITE TAN систем на потемнување (масло од морков+масло од кокос) кој го забрзува потемнувањето на кожата и обезбедува интензивен и блескав тен

Употреба:Нанесувајте пред изложување на сонце како и после капење