CARROTEN INTENSIVE TANNING OIL 125ML

340 ден

2 на залиха

МАСЛО ЗА ИНТЕНЗИВНО ПОТЕМНУВАЊЕ 125МЛ

2 на залиха

Шифра: 1432768 Категории: , Ознаки: ,

Опис

МАСЛО ЗА ИНТЕНЗИВНО ПОТЕМНУВАЊЕ 125МЛ

За темна кожа/толерантна на сонце

Масло од морков, егзотичен кокос и сончогледово масло кои го забрзуваат потемнувањето

Содржи витамини А и Е за ефикасна заштита од превремено стареење на кожата

Со INFINITE TAN систем на потемнување (масло од морков+масло од кокос) кој го забрзува потемнувањето на кожата и обезбедува интензивен и блескав тен

Употреба:Нанесете пред изложување на сонце како и после капење на цело тело