CARROTEN PROTECT I CARE MILK SPF30 200ML

720 ден

Нема на залиха

МЛЕКО ЗА ЗАШТИТА ОД СОНЦЕ СПФ30 200МЛ

Нема на залиха

Шифра: 1435102 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

МЛЕКО ЗА ЗАШТИТА ОД СОНЦЕ СПФ30 200МЛ

Висока заштита за кожа осетлива на сончевите зраци

Лесна текстура која брзо се впива во кожата и ја остава кожата свиленкаста и мека

Со AQUA MIMIC технологија:систем на одржување на оптимално ниво на хидратација на кожата преку имитација на нејзините хидратирачки механизми

Со SUPREME LIGHT ТЕХНОЛОГИЈА:систем за заштита од 4 нивоа(UVB+UVA+VL+IRA) ја штити кожата од широк спектар на сите штетни сончеви зраци кои се одговорни за предвременото стареење и други оштетувања на кожата

Употреба:Обилно нанесете по целото тело пред изложување на сонце,после капење