CARROTEN SENSICARE MILK SPRAY SPF50+ 200ML

790 ден

3 на залиха

МЛЕКО ЗА СОНЧАЊЕ ВО СПРЕЈ СПФ50+ 200МЛ

3 на залиха

Шифра: 1432773 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

МЛЕКО ЗА СОНЧАЊЕ ВО СПРЕЈ СПФ50+ 200МЛ

Висока заштита за кожа осетлива на сончеви зраци

Збогатено со био масло од семе на коноп, кое ја негува и заштитува чувствителната кожа од штетното сончево зрачење

Со SUPREME LIGHT ТЕХНОЛОГИЈА:систем за заштита од 4 нивоа(UVB+UVA+VL+IRA) ја штити кожата од широк спектар на сите штетни сончеви зраци кои се одговорни за предвременото стареење и други оштетувања на кожата.

Употреба:Обилно нанесете по целото тело пред изложување на сонце,после капење