CARROTEN TAN I PROTECT SPF30 270ML

720 ден

Нема на залиха

МЛЕКО ЗА ПОТЕМНУВАЊЕ И ЗАШТИТА СПФ30 270МЛ

Нема на залиха

Шифра: 1435101 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

МЛЕКО ЗА ПОТЕМНУВАЊЕ И ЗАШТИТА СПФ30 270МЛ

Висока заштита за кожа осетлива на сочеви зраци

MAGIC TAN I PROTECT млекото за заштита од сонце во спреј обезбедува засилена заштита на кожата, истовремено забрзувајќи го природниот процес на нејзиното потемнување со помош на специјално развиениот троен појачувач на тенот

Со SUPREME LIGHT ТЕХНОЛОГИЈА:систем за заштита од 4 нивоа(UVB+UVA+VL+IRA) ја штити кожата од широк спектар на сите штетни сончеви зраци кои се одговорни за предвременото стареење и други оштетувања на кожата

Употреба:Обилно нанесете по целото тело пред изложување на сонце,после капење