CeraVe – HEALING OINTMENT 50 ML

Original price was: 700 ден.Current price is: 560 ден.

Истекува за:
ден.
час.
мин.
сек.

3 на залиха

CERA VE НАПРЕДНА ОБНОВУВАЧКА МАСТ 

3 на залиха

Опис

CERA VE НАПРЕДНА ОБНОВУВАЧКА МАСТ 

ЗА МНОГУ СУВА И ИСПУКАНА КОЖА

Напредна обновувачка маст која моментално ја штити и смирува грубата и сува кожа и помага во обновување на кожната бариера

Содржи три есенцијални церамиди и хијалуронска киселина

Употреба: Нанесете на лице, тело или усни по потреба