CeraVe FOAMING FACIAL CLEANSER 236ml

820 ден

5 на залиха

Пенлив гел за чистење.

5 на залиха

Шифра: 1434366 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Пенлив гел за чистење.

За нормална до масна кожа. Чисти и го отстранува вишокот на себум без нарушување на заштитната бариера на кожата на лицето и телото. Содржи 3 есенцијални церамиди, ниацинамид и хијалуронска
киселина. БЕЗ МИРИС. ХИПОАЛЕРГЕНО.
Начин на употреба: производот нежно нанесете го на влажна кожа. Исплакнете.