CeraVe HYDRATING CLEANSER 236ml

631 ден

3 на залиха

Хидратантна емулзија за чистење на лице.

3 на залиха

Опис

Хидратантна емулзија за чистење на лице.

За нормална до сува кожа. Чисти и хидрира без нарушување на заштитната бариера на кожата
на лицето и телото. Содржи 3 есенцијални церамиди и хијалуронска киселина. БЕЗ МИРИС. ХИПОАЛЕРГЕНО.
Начин на употреба: Производот нежно нанесете го на влажна кожа. Исплакнете. Погодно за деца и возрасни. При употреба на овој производ избегнувајте директен контакт со очите. Ако дојде до контакт, темелно исплакнете со вода.