CeraVe HYDRATING HYALURONIC ACID SERUM 30 ML

1.420 ден

3 на залиха

СЕРУМ ХИДРАТАНТЕН СО ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА 30 МЛ

3 на залиха

Шифра: 1436110 Категории: , Ознаки: ,

Опис

СЕРУМ ХИДРАТАНТЕН СО ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА 30 МЛ

Ја обновува хидратацијата на кожата и задржува влага. Помага во обновување и зајакнување на заштитната бариера на кожата.

Содржи 3 есенцијални церамиди и витамин Б5