CeraVe – REPARATIVE HAND CREAM 50ml

395 ден

4 на залиха

Обновувачка крема за раце.

4 на залиха

Шифра: 1434376 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Обновувачка крема за раце.

За екстремно суви, груби раце. Ја ублажува сувоста и помага во обновувањето на заштитната бариера на кожата. Содржи 3 есенцијални церамиди и хијалуронска киселина. БЕЗ МИРИС.
Начин на употреба: нанесете на кожата на рацете.