CERAVE SERUM RETINOL ANTI-MARQUES 30ML

1.310 ден

5 на залиха

Ретинол серум за изедначен изглед на кожата. 

5 на залиха

Шифра: 1434790 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Ретинол серум за изедначен изглед на кожата. 

Ја намалува видливоста на порите и флеките после неправилности. Помага во обновувањето на заштитната бариера на кожата и ја прави кожата мазна. Со  3 есенцијални церамиди, екстракт од корен од сладунец и ниацинамид. Секојдневно нанесете рамномерно на лицето. Избегнувајте контакт со очите и устата.