DR.HAUSCHKA – FACE SUN CREAM TINTED SPF30 40ML

1.550 ден

3 на залиха

ТОНИРАН КРЕМ ЗА ЗАШТИТА ОД СОНЦЕ СПФ30 40МЛ

3 на залиха

Шифра: 1435331 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

ТОНИРАН КРЕМ ЗА ЗАШТИТА ОД СОНЦЕ СПФ30 40МЛ

Тониран крем за заштита од сонце со минерални филтри. Петкратна ефикасна нега од уникатен растителен состав на драгоцени екстракти од лековити растенија со кајсија и круша: ја храни кожата, превенира индуцирано фото-стареење, ја активира хидратацијата, штити и ја зајакнува способноста на кожата да се одбрани од штетното дејство на УВ зраците.

Отпорно на вода