DR.HAUSCHKA – FOUNDATION N-02 30ML

1.290 ден

1 на залиха

Пудра 02 бадем 

1 на залиха

Шифра: 1430817 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Пудра 02 бадем 

Dr. Hauschka пудрата го воедначува и балансира тенот без да ја сокрие вашата индивидуална убавина. Хранлива и природно бласкава за сите состојби на кожа: лесна до умерена покриеност која создава беспрекорен тен. Формулација која комбинира минерални пигменти со хранливи ботанички состојки како калинка, масло од макадамија и кокосово масло за да ја заштитат и хидрираат кожата.