DR.HAUSCHKA – REVITALISING DAY LOTION 50ML

1.470 ден

Нема на залиха

Хидратантен дневен лосион. 

Нема на залиха

Шифра: 1432759 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Хидратантен дневен лосион. 

Формулација на лековити растенија што ги задоволува потребите на нормална, сува и дехидрирана кожа, лесен хидратантен лосион кој ја заштитува кожата преку целиот ден.