DR.HAUSCHKA – ROSE DAY CREAM LIGHT 30ML

1.290 ден

2 на залиха

Дневен крем од рози – лајт.

2 на залиха

Шифра: 1430474 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Дневен крем од рози – лајт.

Се нанесува мала количина на лицето и вратот додека кожата додека е влажна од тоникот за лице.