DR.HAUSCHKA – SOOTHING CLEANSING MILK 145ML

1.290 ден

2 на залиха

Смирувачко млеко за чистење на лице. 

2 на залиха

Шифра: 1430808 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Смирувачко млеко за чистење на лице. 

Се нанесува на блазница која е претходно навлажнета со вода, и потоа се чисти лицето.