DUCRAY KELUAL DS SHAMPOO 100ML

1.345 ден

2 на залиха

Смирувачки шампон против првут. 

2 на залиха

Шифра: 1430952 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Смирувачки шампон против првут. 

Kelual DS шампон е пријатен за употреба благодарејќи на кремастата текстура и нежниот мирис. Создаден и клинички тестиран во соработка со дерматолозите. Наменет е за потешките облици на перут кој се повторува, а проследен е со чешање и црвенило на кожата на главата.

За оптимален резултат да се користи два пати неделно во текот на 6 недели. Можат да го користат возрасните и децата над 12 години.