ELANCY SLIMING GEL CONCENTRATED 200ML

759 ден

2 на залиха

Гел за туширање за тонирање и против целулит. 

2 на залиха

Шифра: 1434258 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Гел за туширање за тонирање и против целулит. 

Се препорачува за третман на целулит и преобликување на фигурата. Против целулит, ослободува маснотии, дренира и поттикнува производство на колаген.