ELANCYL MY COACH CHALLENGE YOUR CELLULITE 200ml

1.774 ден

2 на залиха

Индициран за активни жени кои бараат третман за тврдоглав целулит 

2 на залиха

Шифра: 1434257 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

Индициран за активни жени кои бараат третман за тврдоглав целулит.

Производ кој ја измазнува, дренира и тонира вашата кожа. Заснован на ревулоционерни научни иновации, инспирирани од метаболизмот на спортистите, овој производ е со 89% природни состојки, дизајниран да ги истакне ефектите од вашата нормална секојдневна физичка активност, одење по скали, возење велосипед, пешачење, танцување, фитнес. Овозможува 24-часовна ефикасност со една апликација на ден.