ELANCYL MY COACH SHOWER GEL 200ML

805 ден

2 на залиха

Гел за туширање за нежна и затегната кожа, без сапуни. 

2 на залиха

Шифра: 1434259 Категории: , Ознака:

Опис

Гел за туширање за нежна и затегната кожа, без сапуни. 

Гелот за туширање е суперлипиден гел за туширање, без сапун, со екстракт од гуарана. Екстрактот од гуарана го снабдува телото со кофеин и на тој начин има енергетски ефект врз телото. Природниот хемиски состав на гуараната е богат со растителни масти и протеини кои ја негуваат кожата.