GALENIC – 2 IN 1 PUR MAKE UP REMOVER 200ML

869 ден

Истекува за:
ден.
час.
мин.
сек.

1 на залиха

2 во 1 Прочистувач за лице и очи со цветна вода од детелина.

1 на залиха

Шифра: 1434281 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

2 во 1 Прочистувач за лице и очи. 

Со цветна вода од детелина. Овој лосион со текстура на млеко 2 во 1 збогатен со цветна вода од детелина, позната по своите смирувачки дејства, ги отстранува и најтврдoкорните траги од шминка со само еден потег.