GALENIC – AQUA INFINI SERUM 30ML

2.125 ден

1 на залиха

Интензивно хидратантен серум.

1 на залиха

Шифра: 1434264 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Интензивно хидратантен серум. 

Рехидрира/Полни. Интензивно хидрирачки серум: ја рехидрира, затегнува и заштитува кожата од секојдневниот микро стрес*. Овој чудесен серум со хидродинамички микро-меурчиња, вистинска клучна хидратантна формула, е наследство на технолозите на Galenic, мајстори дизајнери на текстури. Иновативната текстура, концентрирана со екстракт од роза од Ерихон, се спојува со кожата за да го наполни нејзиното срце со целиот свој хидроинтелигентен полнеж за невиден хидратантен ефект.